OBCA ALL STAR GAMES / TEAMS

obca

OBCA ALL STAR GAMES

JUNE 4TH, 2016 @ EAST CENTRAL UNIVERSITY

ADA , OKALHOMA

GAMETIMES

2:00 – CLASS 4A/5A/6A

3:15 – CLASS 2A VS CLASS 3A

4:30 – CLASS A VS CLASS B

       CLASS B TEAM                                                CLASS A TEAM

Brad Davis – Red Oak                                          Kaleb Wilson – Stuart

Cadan Calaway – Leedey                                     Bowen Nyberg – Seiling

Jaedon Whitfield – Boise City                            Ryan Ross – Velma-Alma

Derick McCarmick – Earlsboro                          Blake Murray – Mooreland

Ricky Thom – Kinta                                         Will Krivanick – Union City

Corey Garza – Chattanooga                                Jace Welch – Keota

Caleb Brown – Boswell                            Levi Pearce – Ft. Cobb-Broxton

Cody Crase – LeFlore                                              Cole Swart – Garber

Baylee Trench – Hammon                              Landon Scarberry – Clayton

Corey Wright – Fort Supply                                   Evan Whitt – Empire

Coach Jim Jenson – Kinta                 Coach Stefan Hunt – Empire

 

           CLASS 2A TEAM                                    CLASS 3A TEAM

Caleb Littlejohn – Christian Heritage              Laef Payne – Verdigris

Randy Crawfor – Dale                                          Braden O’Dell – Marlow

Darius Roberts – Wewoka                                  Bishop Coutler – Atoka

Jaden Huffman – Preston                            Draven Hickman – Riverside

Marquis Edwards – OC Northeast                    Tyreke Johnson – Atoka

Lense Ramey – Kiefer                             Patrick Adams – OC Centennial

Elijah Collins – Carnegie                                      Logan Mullins – Sperry

Carter Kessinger – Latta                             Chandler Haley – Washington

Nathan Brock – Pawnee                                 Braden Ledford – Comanche

Vaughn Raney – Cashion                                       K.J. Wells – Idabel

Coach Garland Parks – OC Northeast     Coach Kirk Harris – Marlow

 

CLASS 4A / 5A / 6A TEAM (Will split at a later date)

Richard Anderso –Midwest City

Derek Guest–Tulsa Memorial

Patrick Kaufmann-Douglass

Alex Ogunseye–Sapulpa

Todd Dawkins-McAlester

Kairee Cooks-Tulsa Webster

Elyjah Clark–Deer Creek

Christian Wassana- El Reno

Anselm Uzuebunem-Harding Prep

York Benjamin–Mustang

Jake Ross–Coweta

Marquis Dobson-Anadarko

Parker Jennings–Bixby

Zack Bob-Pryor

Greg Owens-Tulsa Webster

Payton Moore–Edmond Memorial

Jackson Winrow-Shawnee

Caleb Nichols-Chickasha

Tyler Williams–Edmond Santa Fe

Stone Faddis-Tahlequah

Mason Fine-Locust Grove

Trey Reeves- Muldrow

Garret Pearson-Harrah

Colt Summers-Miama

Coaches: Lynwood Wade – Tulsa East Central    

Adam Simmons – Muldrow

 

Comments are closed.

<span>%d</span> bloggers like this: